Hakkımızda

Vizyonumuz

“Mesoxy’in sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, Türkiye üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.” Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Mesoxy’i gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.

Müşteri İlişkilerinin saygı ve sevgi çerçevesinde gerçekleştirerek E-Ticaret alanında Medikal kozmetik alanında saygı duyulan bir firma durumuna getirmek.

Misyonumuz

Her zaman müşteri odaklı bakış açımız beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirip, etik değerlere saygı duymak ve öğrenen organizasyon yapısı oluşturarak, çalışanlarımızın yetkinliğini sürekli artırıp, sosyal ve ekonomik gelişimlerine katkı sağlamak.

Klinik testler, ARGE çalışmaları ve yenilikçi yaklaşımımız ile kaliteli ve güvenilir olmak, uygun fiyat politikamız ile ulaşılabilir ürünler sunarak tüm dünyaki kadınların kendilerini güzel hissetmelerinde pay sahibi olmak da hedeflerimizin arasındadır.

  • Topluma Saygı.
  • Müşteri Memnuniyeti.
  • Yüksek İş Performansı.
  • Yenilikçilik.
9800Müşterilerimiz
100Satıştaki Ürünlerimiz
10000Yıllık Satış Adetimiz
2000Günlük Online Ziyaretçimiz
Çalışma Arkadaşlarımız

Başarının Arkasında ki Ekip

Başarının Bir Takım Çalışması Olduğuna İnanıyoruz ve Ekibimizle Tanışmanız için Size Firmamıza Davet Ediyoruz. Yada Başarılı bu ekibe Katılmak İstiyorsanız Lütfen İletişime Geçin.

Mesoxy Firmamız 2008 yılından bu yana gerek mezoterapi gerekse mikro iğneleme alanında faaliyet göstermektedir. Müşterilerine sunduğu birçok ürünün yanı sıra eğitim faaliyetleri, Sosyal faaliyetleri çalışanları ile birlikte başarılı bir şekilde yürütmektedir. Başarının en büyüğünün müşteri memnuniyeti olduğunu benimsemiştir.

Türkiye veya Yurtdışından ithal ettiğimiz ürünlerimizi Tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyoruz. 2008 yılından bu yana edindiğimiz bilinirlik ile dünyada 9 ülkeye ihracat yapıyor ve dünya çapında referanslar edinmeye devam ediyoruz. Gitgide büyüyen uluslararası referanslarımıza sizde katılın.

08Ekim2015

Mesoxy Mezoterapi Doğuşu

Mesoxy Mezoterapi Serumlarımız İçin İmzalar Atıldı ve Üretimine Başlandı. Tüm Türkiyede Satışına Devam Ediliyor.

14Eylül2015

Daha Büyük Bir Ofis

Kabına Sığmayan Firmamız Hem Ürün Gamının Genişlemesi Hemde Daha Çok Personelin Eklenmesinden Dolayı Else Ofis Binasına Taşınmıştır.

23Haziran2009

E-Ticaret Sitemiz

Online Satış Kanalımız Olan Mesoxystore.com adresi Kuruldu ve Ticaret Hayatına Başladı

10Ocak2008

Kuruluş

2008 Yılında Kartal Soğanlıkta Adresinde Bir Ofiste, Mesoxy Deniz DAĞ Tarafından Kurulmuştur.

Her satılan ürününe eğitim, anlayışımız önemli değerlerimizden bir tanesi var olan eğitim birimimiz ile teslimat anında ürün hakkında genel bilgi, kullanım şekli, dikkat edilmesi gereken hususlar ve zararlı durumlar detaylı bir şekilde müşterilerimize aktarılmaktadır. İnternet müşterilerimize ise gerek canlı destek gerekse telefondan danışma hizmeti ile eğitimlerini tamamlamaktayız.

Ürününüz Ne Kadar İyi Olursa Olsun, Eğitimsiz Sonuç Alınamaz!

Cihaz Eğitimi
0
Mezoterapi Eğitimi
0
Mikro İğneleme Eğitimi
0
Cilt Bakım Eğitimi
0

Sattığımız Her DermarollerMezoterapiSalon CihazlarıMaskeDermapen Ürününde Kalite Önce Gelir!

Profesyonel Danışmanlık

Satış yaptığımız her ürünün mutlaka teknik desteğini ve danışmanlığını uzman personelimiz ile yapıyoruz.

Değerli Fikirler

İnovasyon alanında “hergün daha iyiye” sloganı ile sattığımız ürünleri geliştirilmesinde en değerli fikirleri değerlendiriyoruz.

Mükemmel Zamanlama

Satın aldığınız her ürünü itina ile teslim ediyoruz. Ulaşamadığımız yerlerde en kurumsal taşıma firması ile iletiyoruz.

Bütçe Dostu

Mesoxy olarak ürün fiyatlarımı sektörün değerlerine göre güncelliyor ve indirimleri anında uyguluyoruz.

Markalarımız

Bünyemizde Yer Alan Bütün Markalarımız Tescilli ve Mesoxy Firmamıza Aittir. Aşağıda Yer Alan Tüm Markalarımız Aktif Olarak Satışta Olan Ürünlerimizdir.

Müşterilerimiz

Bizim İçin Ne Dediler